LietuviųAnglų

LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTERIJA       GENERALINĖ MIŠKŲ URĖDIJA

Svetainės medis  Klauskite Pagalba neįgaliems VĮ Anykščių miškų urėdija

 
 

 

 Pranešimas

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi, pranešame apie numatomą žemiau išvardintų valstybės įmonių miškų urėdijų reorganizavimą bei reorganizavimo sąlygų sudarymą.

Plačiau

 

 

 

 

Naujienos
tarp
Urėdijoms patikėta ūkinė veikla ir kariniuose poligonuose 2014.07.10

 Nuo šiol miškų urėdijos, kaip efektyviai besitvarkančios valstybiniuose miškuose, ūkinę veiklą vykdys ir Lietuvos kariuomenės kariniuose poligonuose.

Iki šiol kariniai poligonai disponavo ne tik valstybine žeme, bet ir šiuose sklypuose esančiu nenukirstu mišku ir iš jo pagaminta mediena. Vyriausybė nutarimo pakeitimu gegužės mėnesį valdymo teises į poligonuose nenukirstą mišką ir iš jo pagamintą medieną patikėjo miškų urėdijoms. Nutarimo pakeitime nurodoma, kad kompleksinę miškų ūkio veiklą miškų urėdijos vykdys ir miško išteklius valdys ir naudos pagal patvirtintus miškotvarkos projektus ir darbų grafikus, sudarytus atsižvelgiant į karinio mokymo ir pratybų mėnesio planus. Papildomai urėdijos tvarkys 7598,86 ha miško. Be to, Kazlų Rūdos taktinio mokymo centro, Lietuvos kariuomenės centrinio, Gaižiūnų ir Pagudonės karinių poligonų miškų vidinės miškotvarkos projektų galiojimo trukmė pratęsta iki metų pabaigos.
Prieš dešimtį metų Vyriausybės nutarimu urėdijoms patikėjimo teise perduoti valdyti 4 nacionalinių parkų teritorijose esantys valstybiniai miškai. Tuomet Ignalinos miškų urėdijai perduoti Aukštaitijos nacionalinio parko teritorijoje esantys miškai, Druskininkų ir Varėnos miškų urėdijoms – Dzūkijos nacionalinio parko, Telšių miškų urėdijai – Žemaitijos nacionalinio parko, o Trakų miškų urėdijai – Trakų istorinio nacionalinio parko teritorijoje esantys valstybinės reikšmės miškai. Iš viso 2004 m. nacionaliniai parkai urėdijoms perdavė 36 232 ha miškų.
Pernai, Vyriausybei įpareigojus Generalinė miškų urėdija ir Lietuvos savivaldybių asociacija suderino sąrašą, pagal kurį urėdijos perima kai kuriuos miestuose esančius savivaldybių miškus. Generalinei miškų urėdijai, Lietuvos savivaldybių asociacijai ir Nacionalinei žemės tarnybai sutarus urėdijoms perduota apie 1700 ha miestų teritorijose esančių valstybinės reikšmės miškų.
Be to, rengiamas Vyriausybės nutarimas, kuriuo remiantis Kretingos urėdijai bus patikėti Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos valdomi miškai. Nutarimui įsigaliojus urėdija perims prižiūrėti dar 7881,3 ha miškų.

Generalinės miškų urėdijos informacija

back   Atgal

 

tarp

VĮ Anykščių miškų urėdija

Vilniaus g. 101, LT-29142 Anykščiai.
Tel./faks. (+370 381) 58 577, el. paštas info@amu.lt 
www.amu.lt

Juridinių asmenų registro kodas 154117499, PVM kodas LT541174917
a.s. LT 154010043100080148, AB DNB bankas

Darbo laikas: I - IV 8.00 - 17.00; V 8.00 - 15.45, Pietų pertrauka 12.00 - 12.45

tarp
Naujienų prenumerata
© VĮ Anykščių miškų urėdija | Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos web design