LietuviųAnglų

LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTERIJA       GENERALINĖ MIŠKŲ URĖDIJA

Svetainės medis  Klauskite Pagalba neįgaliems VĮ Anykščių miškų urėdija

 
 

 

 Pranešimas

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi, pranešame apie numatomą žemiau išvardintų valstybės įmonių miškų urėdijų reorganizavimą bei reorganizavimo sąlygų sudarymą.

Plačiau

 

 

 

 

Naujienos
tarp
Tarp miškininkų kūrybos darbų konkurso laureatų - Anykščių miškų urėdijos darbuotojas 2013.09.30

Pasibaigė miškininkų kūrybos konkursas „Miškininkas“, kuriuo norėta atkreipti visuomenės dėmesį į miškininko profesiją, atskleisti ir paskatinti šios profesijos atstovų kūrybinę saviraišką. Konkursas susilaukė dėmesio ne tik miškininkų tarpe – kūrybos darbais domėjosi ir už juos balsavo ir portalų www.valstybiniaimiskai.lt ir grynas.lt  lankytojai.

Rugsėjo 27 dieną į Druskininkuose esantį  miško muziejų  „Girios aidas“ buvo sukviesti visi kūrybos konkurso „Miškininkas“ laureatai. Jiems buvo įteiktos generalinės miškų urėdijos padėkos ir prizai arba padėkos. Apdovanoti buvo geriausi fotografijų, drožybos, dailės bei tekstinių kūrinių autoriai.

Tuo pačiu „Girios aide“ atidaryta kūrybos darbų paroda „Miškininkas“. Čia muziejaus lankytojai visą mėnesį galės džiaugtis pačiais gražiausiais ir kūrybiškiausiais  miškininkų darbais miško bei visos gamtos tema.

Tarp konkurso nugalėtojų  - ir Anykščių miškų urėdijos Mickūnų girininkijos girininko pavaduotojas Tadas Ražanskas. Jo drožybos darbas „Erelis“ pakliuvo tarp penkių geriausiųjų drožybos darbų. Drožyba susidomėjęs nuo vaikystės, mat tėtis mėgdavo drožinėti, Tadas ir šiandien paėmęs į ranką paprastą medžio gabalėlį, suteikia jam formą ir gyvybės. Dažniausia jo drožinių tema – gyvūnai.

 Irma Žukauskaitė

back   Atgal

 

tarp

VĮ Anykščių miškų urėdija

Vilniaus g. 101, LT-29142 Anykščiai.
Tel./faks. (+370 381) 58 577, el. paštas info@amu.lt 
www.amu.lt

Juridinių asmenų registro kodas 154117499, PVM kodas LT541174917
a.s. LT 154010043100080148, AB DNB bankas

Darbo laikas: I - IV 8.00 - 17.00; V 8.00 - 15.45, Pietų pertrauka 12.00 - 12.45

tarp
Naujienų prenumerata
© VĮ Anykščių miškų urėdija | Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos web design