LietuviųAnglų

LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTERIJA       GENERALINĖ MIŠKŲ URĖDIJA

Svetainės medis  Klauskite Pagalba neįgaliems VĮ Anykščių miškų urėdija

 
 

 

 Pranešimas

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi, pranešame apie numatomą žemiau išvardintų valstybės įmonių miškų urėdijų reorganizavimą bei reorganizavimo sąlygų sudarymą.

Plačiau

 

 

 

 

Naujienos
tarp
Studentai lankėsi Mikierių girininkijoje 2016.05.20

     Gegužės 16 dieną  Mikierių girininkijoje lankėsi ASU studentai. Miškų ir ekologijos fakulteto trečio kurso būsimieji miškininkai čia praleido mokomosios praktikos dieną. Studentus lydėjo MEF asistentė doktorantė Monika Raškauskaitė. Malonu, kad būsimų miškininkų tarpe buvo ir anykštėnų.
 

     Girininkas Laimis Trumpickas supažindino studentus su urėdijos struktūra, jos veikla, girininkijos miškais, jų tvarkymu, priešgaisrine apsauga, vykdoma rekreacine veikla bei profesionalios medžioklės plotuose taikomomis biotechninėmis priemonėmis. Studentai aplankė laukinių gyvūnų aptvarą, buvo supažindinti su jo įrengimo tikslais.
    Išvykos į mišką metu girininkas parodė ir papasakojo studentams apie girininkijoje atliekamas želdinių ir žėlinių apsaugos priemones nuo kanopinių žvėrių pažeidimų. Nemažas dėmesys buvo skirtas Mikierių girininkijoje taikomoms pagrindinių kirtimų rūšims, ypatingai neplyniems kirtimams ir jų būdams. Diskusijos metu buvo aptartas jau dabar seniai nenaudojamas miškų sakinimas, su juo susiję darbai bei jų įtaka dabartinei  medienos kokybei. 
    Išsiskyrėme linkėdami studentams sėkmės egzaminų sesijoje ir  apžiūrėję gražiausias mūsų girininkijos vietas- atodangą prie Šventosios  ir „beždžionių“ tiltą.

 

 

           Girininko pavaduotoja Daina Trumpickienė

 

            Nuotraukos Ugnės Kustaitės

back   Atgal

 

tarp

VĮ Anykščių miškų urėdija

Vilniaus g. 101, LT-29142 Anykščiai.
Tel./faks. (+370 381) 58 577, el. paštas info@amu.lt 
www.amu.lt

Juridinių asmenų registro kodas 154117499, PVM kodas LT541174917
a.s. LT 154010043100080148, AB DNB bankas

Darbo laikas: I - IV 8.00 - 17.00; V 8.00 - 15.45, Pietų pertrauka 12.00 - 12.45

tarp
Naujienų prenumerata
© VĮ Anykščių miškų urėdija | Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos web design