LietuviųAnglų

LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTERIJA       GENERALINĖ MIŠKŲ URĖDIJA

Svetainės medis  Klauskite Pagalba neįgaliems VĮ Anykščių miškų urėdija

 
 

 

 Pranešimas

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi, pranešame apie numatomą žemiau išvardintų valstybės įmonių miškų urėdijų reorganizavimą bei reorganizavimo sąlygų sudarymą.

Plačiau

 

 

 

 

Naujienos
tarp
Skelbiamas video filmukų konkursas "Paukščiai grįžta namo" 2015.02.20

 Artėja jau tradicija tapusi pavasarinė inkilų kėlimo akcija "Paukščiai grįžta namo 2015". Skaičiuojama, kad kiekvienais metais šios akcijos metu iškeliama apie 3 tūkst. inkilų sparnuočiams. Pernai akcijos akcentas buvo jaunųjų miško bičiulių fotografijų konkursas, o šiemet organizuojamame video filmukų apie gamtą, pavasarį, paukščius konkurse kviečiami dalyvauti tiek jaunieji miško bičiuliai, tiek visi moksleiviai. 

Konkursui pateikiami video filmukai turi atitikti konkurso temą „Paukščiai grįžta namo“. O tai reiškia, kad jų turinys turi būti susijęs su paukščiais, gamta, pavasariu. Video filmuko turinys nėra griežtai ribojamas: tai gali būti nufilmuotas etiudas, siužetas, kuriame vaidina moksleiviai, mokytojai ir miškininkai, originaliai sudainuota daina, padeklamuotas eilėraštis, sušoktas šokis – turinys ir forma paliekamas moksleivių saviraiškai tenkinti, išmonei ir sukauptoms žinioms bei jausmams apie šalies miško grožį išlieti.

Video filmuko trukmė turėtų būti ne mažesnė nei 1 minutė ir ne ilgesnė nei 2 min. Konkursui siunčiamas filmukas turi būti su pavadinimu, nurodytais autorių vardais, pavardėmis ir jų atstovaujama mokslo įstaiga ar jaunųjų miško bičiulių būreliu.

Konkurse gali dalyvauti ne tik jaunieji miško bičiuliai, bet ir visi bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai. Jau nuo šios savaitės iki kovo 9 dienos moksleiviai kviečiami siųsti video filmukus artimiausiai urėdijai, kuri savo tinklapyje nurodys už konkursą atsakingo asmens kontaktus. Miškų urėdijos atrinktų filmukų autorius apdovanos savo nuožiūra pasirinktais prizais ir sutartu metu.

Urėdijų atrinkti filmukai bus talpinami tinklapio www.valstybiniaimiskai.lt vaizdo galerijoje sukurtame kataloge „Inkilai 2015“ ir Generalinės miškų urėdijos „Facebook“ įskiepyje (filmukus siųsti el.paštu s.potapoviene@gmu.lt su nuoroda „Paukščiai grįžta namo 2015“).

Dešimt Generalinės miškų urėdijos komisijos išrinktų konkurso laureatų bus apdovanoti miškų urėdijų įsteigtais prizais, o Facebook‘e“ daugiausiai „like“ (patinka) surinkusio filmuko autorius - simpatijų prizu.

Miškininkų organizuojamos pavasario šventės jau tampa smagia tradicija – kurkime ją kartu.

 

Daugiau informacijos: Generalinės miškų urėdijos Teisės, personalo ir komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Solveiga Potapovienė, s.potapoviene@gmu.lt, darbo tel. 8-5-2733997 (2056), mob.tel. 8-662-53328

Anykščių rajono jaunieji miško bičiuliai, moksleiviai, norintys dalyvauti konkurse, turėtų siųsti video filmukus Anykščių miškų urėdijai el. paštu i.zukauskaite@amu.lt iki kovo 6 d. 

back   Atgal

 

tarp

VĮ Anykščių miškų urėdija

Vilniaus g. 101, LT-29142 Anykščiai.
Tel./faks. (+370 381) 58 577, el. paštas info@amu.lt 
www.amu.lt

Juridinių asmenų registro kodas 154117499, PVM kodas LT541174917
a.s. LT 154010043100080148, AB DNB bankas

Darbo laikas: I - IV 8.00 - 17.00; V 8.00 - 15.45, Pietų pertrauka 12.00 - 12.45

tarp
Naujienų prenumerata
© VĮ Anykščių miškų urėdija | Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos web design