LietuviųAnglų

LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTERIJA       GENERALINĖ MIŠKŲ URĖDIJA

Svetainės medis  Klauskite Pagalba neįgaliems VĮ Anykščių miškų urėdija

 
 

 

 Pranešimas

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi, pranešame apie numatomą žemiau išvardintų valstybės įmonių miškų urėdijų reorganizavimą bei reorganizavimo sąlygų sudarymą.

Plačiau

 

 

 

 

Naujienos
tarp
Šimonių giria pasipuošė jaunųjų miškinukų juoku ir inkiliukais 2017.03.30

Garsus Lietuvos gamtininkas prof. Tadas Ivanauskas 1923 metais surengė pirmąją visuotinę Paukščių dieną - inkilų kėlimo šventę. Pagerbdama 90 metų išlikusią tradiciją Generalinė miškų urėdija 2013 metų kovo 18 d. visus šalies gyventojus pakvietė dalyvauti visuomeninėje akcijoje „Devyniasdešimt paukščių pavasarių“ ir iškelti savo inkilą. Akcija įvyko visoje Lietuvoje ir jau nuo 2014 m. ne tik miškų urėdijose, bet ir bendruomenėse, savivaldybėse įsitvirtino pavadinimu „Paukščiai grįžta namo“.

Nuotaikingai ir linksmai, kūrybingi Viešintų pagrindinės mokyklos – daugiafunkcio centro jaunieji miško bičiuliai su JMBB ‚Jaunuolynas“ vadove Virginija Macijauskienė ir jų globėjais , Mikierių girininkijos girininku Laimiu Trumpicku ir pavaduotoja Daina Trumpickiene, iškėlė savo rankomis pagamintus inkiliukus, kurie, pasislėpę ant Šimonių girios pušų, laukia namo skubančių paukščių.

Miško bičiulių būrelio ,,Jaunuolynas” inkilų kėlimo šventė
Vakar važiavome į Mikierių girininkiją iškelti savo inkilėlių. Visi mes atnešėme įvairiausių namukų paukšteliams. Inkilų buvo mažų ir didelių. Didžiausias inkilas buvo Jorio, o patį mažiausią ir labai keistą inkiliuką atnešė Saulė.
Pirmiausia susitikome su savo miškininkais. Girininkas Laimis mus nuvedė į mišką kelti inkilų. Mano inkilėlį įkėlėme į storą beržą netoli kelio.
Po darbų miškininkė Daina pakvietė apžiūrėti danielių ir dėmėtųjų elnių. Žvėrys mūsų išsigando ir pasitraukė atokiau. Aplankėme inkilų kolekciją. (Mėta Macijauskaitė, 3 kl.)
Girininkas Laimis mums viską aiškino: kas?, kur?, kada? Smagu buvo kepti dešreles ir šildytis prie laužo. (Dominyka Owczarzak, 2 kl.)
Man labai patiko miškininkė Daina dėl to, kad pasakė, kiek metų girininkijai. (Joris, 2kl.)
Man buvo smagu lipti į apžvalgos bokštus ir šokinėti nuo vieno upelio krašto ant kito. (Saulė Šulskytė, 2 kl.)
Skani svarainių arbata. Labai linksma, kad gavome dovanų. (Kristina Šilinytė, 2kl.)
Svarbiausia, kad Šimonių girios paukščiams padovanojome naujų namukų. JMB būrelio ,, Jaunuolynas” informacija

Floristinį paveikslą kūrė JMBB „Jaunuolynas“ jaunieji miško bičiuliai: Gintaras Karosas - 9kl., Rytis Karosas - 8kl., Aistė Nadolskytė - 7kl., Karolis Katinas - 7kl., Gabija Macijauskaitė - 6kl., Ramunė Kaleinikovaitė - 8kl., vadovaujami Virginijos Macijauskienės, Viešintų pagrindinės mokyklos – daugiafunkcio centro mokytojos.

back   Atgal

 

tarp

VĮ Anykščių miškų urėdija

Vilniaus g. 101, LT-29142 Anykščiai.
Tel./faks. (+370 381) 58 577, el. paštas info@amu.lt 
www.amu.lt

Juridinių asmenų registro kodas 154117499, PVM kodas LT541174917
a.s. LT 154010043100080148, AB DNB bankas

Darbo laikas: I - IV 8.00 - 17.00; V 8.00 - 15.45, Pietų pertrauka 12.00 - 12.45

tarp
Naujienų prenumerata
© VĮ Anykščių miškų urėdija | Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos web design