LietuviųAnglų

LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTERIJA       GENERALINĖ MIŠKŲ URĖDIJA

Svetainės medis  Klauskite Pagalba neįgaliems VĮ Anykščių miškų urėdija

 
 

 

 Pranešimas

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi, pranešame apie numatomą žemiau išvardintų valstybės įmonių miškų urėdijų reorganizavimą bei reorganizavimo sąlygų sudarymą.

Plačiau

 

 

 

 

Naujienos
tarp
Pristatyti penkių miškų urėdijų ūkinės – ekonominės veiklos rezultatai 2014.03.26

Š. m. kovo 25 d. Anykščių miškų urėdijoje be miškininkų anykštėnų susirinko ir Pakruojo, Panevėžio, Biržų ir Kupiškio miškų urėdijų urėdai, vyriausieji miškininkai, vyriausieji inžinieriai bei vyriausieji buhalteriai. Susirinkimo tikslas – 2013 – ųjų metų miškų urėdijų ūkinės – ekonominės veiklos rezultatų svarstymas. Veiklos rezultatus vertino komisija iš Generalinės miškų urėdijos: generalinio miškų urėdo pavaduotojas P. Kanapienis, informacinių technologijų skyriaus vedėjas S. Morkūnas, ekonomikos, finansų ir apskaitos skyriaus vyr. specialistas S. Čiurlys bei miško atkūrimo ir apsaugos skyriaus vyr. specialistė E. Mankevičienė.

Pasibaigus ataskaitų gynimui valdžios atstovai pasiliko pabendrauti su susirinkusiais miškininkais. Buvo aptarta valstybinių miškų pareigūnų patruliavimo tvarka bei su tuo susijusios problemos. Aplinkos ministerijos atstovai laukė pasiūlymų, kaip geriau spręsti problemas, kylančias dėl miško kelių niokojimo, tačiau kitos išeities, išskyrus tą, kad privatūs miškų savininkai turėtų mokėti 5 proc. mokestį nuo pajamų už parduotą apvaliąją medieną ir statų mišką, iš kurio būtų tvarkomi keliai, nerasta. Miškininkai iškėlė klausimą dėl pasenusių ir nepatogių darbinių uniformų ir galimybės jas atnaujinti.


Po ataskaitų vertinimo komisija lankėsi urėdijos Pavarių medelyne. Buvo apžiūrėtos praėjusiais metais atidarytos sodmenų sandėliavimo patalpos, augančios hibridinės drebulės, kilnojamųjų šiltnamių sistema. Šis medelynas komisijos narių buvo įvertintas kaip perspektyvus.
 

Teksto ir nuotraukų autorė Irma Žukauskaitė

back   Atgal

 

tarp

VĮ Anykščių miškų urėdija

Vilniaus g. 101, LT-29142 Anykščiai.
Tel./faks. (+370 381) 58 577, el. paštas info@amu.lt 
www.amu.lt

Juridinių asmenų registro kodas 154117499, PVM kodas LT541174917
a.s. LT 154010043100080148, AB DNB bankas

Darbo laikas: I - IV 8.00 - 17.00; V 8.00 - 15.45, Pietų pertrauka 12.00 - 12.45

tarp
Naujienų prenumerata
© VĮ Anykščių miškų urėdija | Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos web design