LietuviųAnglų

LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTERIJA       GENERALINĖ MIŠKŲ URĖDIJA

Svetainės medis  Klauskite Pagalba neįgaliems VĮ Anykščių miškų urėdija

 
 

 

 Pranešimas

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi, pranešame apie numatomą žemiau išvardintų valstybės įmonių miškų urėdijų reorganizavimą bei reorganizavimo sąlygų sudarymą.

Plačiau

 

 

 

 

Naujienos
tarp
Po respublikinio tiriamųjų darbų miške konkurso laukia išvyka į Rusiją 2014.06.17

Šiemet ir vėl jaunieji miško bičiuliai iš įvairių Lietuvos mokyklų dalyvavo respublikiniame tiriamųjų darbų miške konkurse, kurį kelis paskutiniuosius metus inicijuoja LR Aplinkos ministerija. Savo tiriamuosius darbus pristatė jaunieji miško bičiuliai, atvykę iš Anykščių, Jurbarko, Kauno, Skuodo, Tauragės ir Trakų rajonų. Labiausiai konkurse pasisekė Anykščių miškų urėdijos Troškūnų girininkijos globojamo jaunųjų miškininkų būrelio "Girinukas" narėms - Rasai Žalytei ir Simonai Karaliūtei. Jos su savo tiriamuoju darbu „Žievėgraužio tipografo (Ips typographus) antrosios generacijos tyrimas“ užėmė pirmają vietą ir dalyvaus tarptautiniame etape Rusijoje.

Konkursas vyko š.m. birželio 3 dieną Aleksandro Stulginskio universitete. Tiriamuosiuose darbuose jaunieji miško bičiuliukai nagrinėjo ekologines miškų problemas, suvokdami mišką kaip vientisą biologinę sistemą. 4 tiriamuosius darbus pristatė Kauno r. Kulautuvos vidurinės mokyklos JMB būrelio „Kultuvėlė“ nariai. Skruzdėlynus stebėjo ir tyrinėjo L. Guigaitė iš Anykščių r. Raguvėlės pagrindinės mokyklos ir Arnas Juozapavičius bei Eglė Bezzubovaitė iš Kulautuvos. Tyrinėjimus savo miške atliko Irma Paulauskaitė ir Gintė Tamošauskaitė iš Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazijos. Žinduolių pėdsakais bei medžių ligomis, kurias sukelia kempininiai grybai, domėjosi Dalia Kančauskaitė ir Silvija Šegždaitė iš Tauragės r. Žygaičių gimnazijos JMBB „Skroblas“. Paprastosios ir Bankso pušies augimą lygino Deimantė Skrickytė ir Pijus Bastys iš Jurbarko rajono Viešvilės pagrindinės mokyklos. Lieluko upelį tyrinėjo Gabija Kondratavičiūtė, Kęstutis Kondratavičius iš Trakų rajono Onuškio Donato Malinausko vidurinės mokyklos. Žievėgraužio tipografo antrąją generaciją stebėjo Rasa Žalytė ir Simona Karaliūtė iš Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros vidurinės mokyklos. Dėmėtaisiais elniais domėjosi Akvilė Bulotaitė, Augustė Pikelytė; kadagio savybes tyrė Austėja Vaidalauskytė, Greta Kunickytė; kerpių įvairovę Kulautuvos miške stebėjo Akvilė Gorbačaitė, Agnė Abromavičiūtė - visi šie jaunieji miško bičiuliai iš Kauno r. Kulautuvos vidurinės mokyklos. Jurbarko rajono Raudonės pagrindinės mokyklos mokinės - Viktorija Pelkytė ir Ieva Sapronaitytė - domėjosi medžiais apaugusios ganyklos buveine Šilinės botaniniame draustinyje, paprastųjų ąžuolų taksaciniais parametrais ir jos būkle.
 

Vertinimo komisija, kuriai vadovavo Generalinio miškų urėdo pavaduotojas Petras Kanapienis, III vietą skyrė Kauno r. Kulautuvos vidurinės mokyklos JMBB ,,Kultuvėlė" narėms Austėjai Vaidalauskytei ir Gretai Kunickytei už darbą „Kadagio savybių tyrimas“, II vieta buvo paskirta Irmai Paulauskaitei ir Gintei Tamošauskaitei iš Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazijos už darbą „Tyrinėjimai mano miške“. I vieta skirta Rasai Žalytei ir Simonai Karaliūtei iš Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros vidurinės mokyklos JMBB „Girinukas“. Savo darbą „Žievėgraužio tipografo (Ips typographus) antrosios generacijos tyrimas“ jaunosios miško bičiulės pristatys tarptautiniame miškininkystės konkurse Rusijoje.

 "Girinuko" vadovė Rasa Gaidienė

 

 

 

back   Atgal

 

tarp

VĮ Anykščių miškų urėdija

Vilniaus g. 101, LT-29142 Anykščiai.
Tel./faks. (+370 381) 58 577, el. paštas info@amu.lt 
www.amu.lt

Juridinių asmenų registro kodas 154117499, PVM kodas LT541174917
a.s. LT 154010043100080148, AB DNB bankas

Darbo laikas: I - IV 8.00 - 17.00; V 8.00 - 15.45, Pietų pertrauka 12.00 - 12.45

tarp
Naujienų prenumerata
© VĮ Anykščių miškų urėdija | Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos web design