LietuviųAnglų

LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTERIJA       GENERALINĖ MIŠKŲ URĖDIJA

Svetainės medis  Klauskite Pagalba neįgaliems VĮ Anykščių miškų urėdija

 
 

 

 Pranešimas

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi, pranešame apie numatomą žemiau išvardintų valstybės įmonių miškų urėdijų reorganizavimą bei reorganizavimo sąlygų sudarymą.

Plačiau

 

 

 

 

Naujienos
tarp
Po Jaunųjų miško bičiulių sambūrio vėliava 2014.05.27

  Bundanti ir besišypsanti gamta pakvietė visus gražiems ir prasmingiems darbams. Viešintiškiai Jaunieji miško bičiuliai gali didžiuotis padovanoję girios paukščiams daug inkilėlių. Smagu, kad gamtos besikeičiantį svaiginantį grožį spėjome įamžinti savo kūrybiniuose darbuose, dalyvaudami Jaunųjų miško bičiulių sambūrio vykdytuose respublikiniuose konkursuose.

Džiaugiamės, kad respublikiniame nuotraukų konkurse ,,Paukščiai grįžta namo„ pasisekė mūsų būrelio narei Gabijai Macijauskaitei. Jos nuotrauka buvo pripažinta gražiausia rajone ir Gabija galėjo vykti į Vilnių, iškelti savo inkilėllį Kalnų parke ir dalyvauti puikioje nuotraukų konkurso nugalėtojams skirtoje šventėje, koncerte, smagiai bendrauti su jaunaisiais miško bičiuliais iš visos Lietuvos.


Mūsų mokyklos Jaunųjų miško bičiulių būrelio ,,Atžalynas„ nariai buvo aktyvūs piešinių konkurse „Piešiu mišką“ ir fotografijų konkurse „Žvilgsnis į miško įdomybes“. Anykščių miškų urėdija šių konkursų finalistams dovanojo puikią kelionę į Druskininkus. Viešintiškiai Aistė Nadolskytė, Justas Juozokas, Gerda Esmantaitė, Brigita Strolaitė ir Gabija Macijauskaitė kartu su jaunaisiais miško bičiuliais iš Troškūnų ir Svėdasų aplankė muziejų „Girios aidas“, kur eksponuojami šių respublikinių konkursų miško bičiulių būrelių narių darbai, grožėjosi Druskininkų kurortu, atsigėrė pačio tikriausio Druskininkų mineralinio vandens, užsuko į Merkinės piramidę, lipo į Merkinės piliakalnį, kuris stūgso 100 m į pietryčius nuo Merkio santakos su Nemunu.
Smagiai, turiningai pailsėjome ir esame dėkingi Anykščių miškų urėdijai už puikią kelionę, už gražią ir turiningą ilgametę draugysę.


Virginija Macijauskienė,
Jaunųjų miško bičiulių būrelio ,,Atžalynas“ vadovė

 

 

back   Atgal

 

tarp

VĮ Anykščių miškų urėdija

Vilniaus g. 101, LT-29142 Anykščiai.
Tel./faks. (+370 381) 58 577, el. paštas info@amu.lt 
www.amu.lt

Juridinių asmenų registro kodas 154117499, PVM kodas LT541174917
a.s. LT 154010043100080148, AB DNB bankas

Darbo laikas: I - IV 8.00 - 17.00; V 8.00 - 15.45, Pietų pertrauka 12.00 - 12.45

tarp
Naujienų prenumerata
© VĮ Anykščių miškų urėdija | Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos web design