LietuviųAnglų

LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTERIJA       GENERALINĖ MIŠKŲ URĖDIJA

Svetainės medis  Klauskite Pagalba neįgaliems VĮ Anykščių miškų urėdija

 
 

 

 Pranešimas

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi, pranešame apie numatomą žemiau išvardintų valstybės įmonių miškų urėdijų reorganizavimą bei reorganizavimo sąlygų sudarymą.

Plačiau

 

 

 

 

Naujienos
tarp
Miškininkų kūryboje – meilė gamtai ir savo darbui 2013.08.16

   Visi interneto lankytojai kviečiami atiduoti savo balsus už labiausiai patikusius miškininkų kūrybos darbus. Kūrybos darbus rasite www.valstybiniaimiskai.lt skiltyje "Konkursas". Konkurso metu bus renkama 30 geriausių fotografijų, 5 drožybos, 5 tapybos ir 5 tekstinės kūrybos darbai. 
    Geriausi kūrybos darbai bus eksponuojami rugsėjo 27 d. rengiamos Kūrybos dienos šventės metu Druskininkų miškų urėdijos Miško muziejuje - mokymo ir informacijos centre “Girios aidas“.
    Pasak Generalinio miškų urėdo, konkurso tema pasirinkta neatsitiktinai. „Norime atkreipti dėmesį į miškininko profesiją, supažindinti su įvairiais miškininkų darbais, vaizdžiai parodant sudėtingą miško gyvastį,“ – sakė B. Sakalauskas

   2012 metais Jeilio universiteto (JAV) mokslininkų atlikto tyrimo išvados skelbia, kad pastaruosius penkiolika metų Lietuva yra viena iš geriausiai miškus sauganti šalis pasaulyje. Šis pasiekimas – tai atsidavusio, nuoseklaus ir racionalaus valstybinės miškų sistemos tarnautojų darbo nuopelnas. Svarbiausią vaidmenį tvarkant ir prižiūrint miškus, be abejo, vaidina šalies urėdijų ir girininkijų darbuotojai, savo rankomis sodindami ir prižiūrėdami medžius, tvarkydami miškuose paliktas šiukšles, prižiūrėdami rekreacijos vietas, atlikdami daugelį kitų paprastiems žmonėms nematomų darbų.

   Nuo seno žinoma, kad gamta – didžiausias kūrybinės veiklos įkvėpimo šaltinis. Todėl nenuostabu, kad tarp miško puoselėtojų neretai pasitaiko talentingų fotografų, tapytojų, poezijos ir prozos žodžio meistrų. 
Per ilgus metus šių ir kitų gamtos menininkų sukauptus kūrinius dažniausiai išvysta tik artimiausios aplinkos žmonės. Anksčiau miškininkų kūrybos darbų eksponavimo ir laureatų apdovanojimo šventes Generalinė miškų urėdija organizuodavo kartu su Druskininkų miškų urėdija Miško muziejuje - mokymo ir informacijos centre “Girios aidas“ .Šiemet Generalinė miškų urėdija kartu su Aplinkos ministerija nusprendė sulaužyti šią tradiciją ir pakvietė visus kūrybinį pašaukimą turinčius miškininkus, pasinaudojant šiuolaikinėmis technologijomis, savo darbus pristatyti viešai. 


   Fotografuojantys, rašantys, tapantys ir medžio drožyba užsiimantys šalies urėdijų darbuotojai buvo pakviesti dalyvauti kūrybiniame konkurse tema „Miškininkas“. Daugiau nei 90 kūrybos darbų fotografijų, drožinių fotografijų, tapybos fotografijų, tekstinių kūrinių autoriai patalpino tinklapyje www.valstybiniaimiskai.lt

    Generalinė miškų urėdija kviečia visus interneto lankytojus peržiūrėti ir įvertinti miškininkų kūrybos darbus, atiduodant savo balsus (už 5 kiekvieno tipo (fotografija, drožyba, tapyba, tekstinė kūryba) kūrybos darbus iki 5 balsų, bet ne daugiau kaip 5 kartus iš vieno kompiuterio).
Konkurso metu renkama 30 geriausių fotografijų, 5 drožybos, 5 tapybos ir 5 tekstinės kūrybos darbai. 
Geriausi kūrybos darbai bus eksponuojami rugsėjo 27 d. rengiamos Kūrybos dienos šventės metu Druskininkų miškų urėdijos Miško muziejuje - mokymo ir informacijos centre “Girios aidas“.
Pasak Generalinio miškų urėdo, konkurso tema pasirinkta neatsitiktinai. „Norime atkreipti dėmesį į miškininko profesiją, supažindinti su įvairiais miškininkų darbais, vaizdžiai parodant sudėtingą miško gyvastį,“ – sakė B. Sakalauskas.

    Už labiausiai patikusius darbus portale www.valstybiniaimiskai.lt galima balsuoti iki šių metų rugsėjo 2 d. Nepraleiskite progos pasigrožėti mūsų šalies gamtos grožiu ir susipažinti su jį puoselėjančių žmonių darbu. Balsavimo rezultatus matysime tik pasibaigus balsavimui, tačiau jau šiandien savo balsus atidavė daugiau nei 500 interneto lankytojų – sako kūrybos darbų konkurso koordinatorė Lina Sindaraitė.

Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos informacija

Kontaktinis asmuo:
Lina Sindaraitė
Tel. (8-5) 273 3997

back   Atgal

 

tarp

VĮ Anykščių miškų urėdija

Vilniaus g. 101, LT-29142 Anykščiai.
Tel./faks. (+370 381) 58 577, el. paštas info@amu.lt 
www.amu.lt

Juridinių asmenų registro kodas 154117499, PVM kodas LT541174917
a.s. LT 154010043100080148, AB DNB bankas

Darbo laikas: I - IV 8.00 - 17.00; V 8.00 - 15.45, Pietų pertrauka 12.00 - 12.45

tarp
Naujienų prenumerata
© VĮ Anykščių miškų urėdija | Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos web design