LietuviųAnglų

LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTERIJA       GENERALINĖ MIŠKŲ URĖDIJA

Svetainės medis  Klauskite Pagalba neįgaliems VĮ Anykščių miškų urėdija

 
 

 

 Pranešimas

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi, pranešame apie numatomą žemiau išvardintų valstybės įmonių miškų urėdijų reorganizavimą bei reorganizavimo sąlygų sudarymą.

Plačiau

 

 

 

 

Naujienos
tarp
Miškai praturtėjo paukščių inkilais 2015.03.24

 Kovo 23 – ią dieną po šalies miškus, giraites, parkus pasklido miškininkai, jaunieji miško bičiuliai ir gamtai neabejingi žmonės nešini inkilais sugrįžtantiems paukščiams. Taip prasidėjo Generalinės miškų urėdijos ir VĮ miškų urėdijų organizuojama akcija „Paukščiai grįžta namo“. VĮ Anykščių miškų urėdijos miškininkai namus sparnuočiams kėlė girininkijų miškuose kartu su jaunaisiais miško bičiuliais ir jų mokytojais. Prisidėti prie akcijos buvo kviečiami ir Anykščių rajono gyventojai.

 Po šios akcijos urėdijos miškai praturtėjo 200 inkilų. Kavarsko, Troškūnų, Mikierių ir Svėdasų girininkijose savo gamybos inkilus kėlė jaunieji miško bičiuliai iš Anykščių A. Baranausko vidurinės mokyklos, Svėdasų Juozo Tumo – Vaižganto gimnazijos, Viešintų pagrindinės mokyklos ir Troškūnų Kazio Inčiūros vidurinės mokyklos. Jiems talkino girininkijų darbuotojai bei būrelių vadovės – mokytojos. Daugiausiai inkilų iškelta zyliniams paukščiams bei varnėnams. Tačiau Kavarsko girininkijoje į medžius buvo įkelti ir 2 inkilai pelėdoms. O po namelių dovanojimo paukščiams moksleiviams buvo surengta iškyla prie laužo.

Nustebino Anykščių lopšelio – darželio „Žilvitis“ bendruomenė, o labiausiai mažieji jos nariai, kurie nepatingėjo ir su tėvelių pagalba sukalė net pusšimtį inkilų. Kadangi darželio teritorijoje tiek inkiliukų netilpo, jie padovanojo likusius Anykščių miškų urėdijos Pavarių girininkijos miškams. Dabar sparnuotieji draugai galės džiaugtis naujais namais!

Pernai ir užpernai akcijos „Paukščiai grįžta namo“ akcentas buvo jaunųjų miško bičiulių fotografijų konkursas, o šiemet – video filmukų konkursas gamtos, pavasario, paukščių tema. Šiemet jaunieji miško bičiuliai buvo aktyvūs kaip ir kasmet – sulaukėme net trijų video filmukų http://amu.lt/lt/jaunieji_misko_biciuliai/ . Visi darbai buvo pavasariški, kiekvienas originalus ir sukurtas su džiaugsmu.

Kovo 27 d. Pavilnių regioniniame parke prie Pučkorių piliakalnio vyks baigiamasis akcijos „Paukščiai grįžta namo“ renginys, kurio metu konkurse dalyvavę jaunieji miško draugai kels inkilus prie piliakalnio esančioje teritorijoje, o po pietų klausysis Vaidos Genytės koncerto, bus apdovanojami, vyks geriausių video filmukų demonstracija.

 

Anykščių miškų urėdijos informacija

 

 

back   Atgal

 

tarp

VĮ Anykščių miškų urėdija

Vilniaus g. 101, LT-29142 Anykščiai.
Tel./faks. (+370 381) 58 577, el. paštas info@amu.lt 
www.amu.lt

Juridinių asmenų registro kodas 154117499, PVM kodas LT541174917
a.s. LT 154010043100080148, AB DNB bankas

Darbo laikas: I - IV 8.00 - 17.00; V 8.00 - 15.45, Pietų pertrauka 12.00 - 12.45

tarp
Naujienų prenumerata
© VĮ Anykščių miškų urėdija | Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos web design