LietuviųAnglų

LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTERIJA       GENERALINĖ MIŠKŲ URĖDIJA

Svetainės medis  Klauskite Pagalba neįgaliems VĮ Anykščių miškų urėdija

 
 

 

 Pranešimas

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi, pranešame apie numatomą žemiau išvardintų valstybės įmonių miškų urėdijų reorganizavimą bei reorganizavimo sąlygų sudarymą.

Plačiau

 

 

 

 

Naujienos
tarp
Jaunieji šauliai prisidėjo prie miškų atkūrimo 2013.05.07

Šiandien, gegužės 7 d., Anykščių Dariaus ir Girėno 1 – osios kuopos jaunieji šauliai Anykščių miškų urėdijos miškininkams talkino sodinant eglyną Kavarsko girininkijoje. Kai kurie iš 15 – kos dalyvavusiųjų sakė, kad medelius sodina pirmą kartą.

Pavasariniai darbai netruko įsibėgėti: kiemai jau išgrėbti, laukuose dulka ariamos ir akėjamos dirvos, o didesnėje dalyje kirtaviečių neseniai pasodinti medeliai jau bando gilyn leisti šaknis. Šįkart gamta pagailėjo lietaus, todėl miško dirva sparčiai sausėja, todėl užbaigti pavasarinį miškasodį reikia kuo greičiau.

Šiandien, gegužės 7 d., Anykščių Dariaus ir Girėno 1 – osios kuopos jaunieji šauliai Anykščių urėdijos miškininkams talkino sodinant eglyną Kavarsko girininkijoje. Kai kurie iš 15 – kos dalyvavusiųjų sakė, kad medelius sodina pirmą kartą.

Prieš sodinimą Kavarsko girininkas Valdas Juodviršis jaunuosius šaulius pamokino, kaip teisingai pasodinti būsimąjį medį, kokio dydžio tarpus reikia palikti tarp eglaičių, kad jos gražiai augtų ir nestelbtų viena kitos. Medelis po medelio – ir iki pietų nemaža dalis kirtavietės buvo apsodinta.

Pasibaigus miško sodinimui, jaunieji talkininkai kartu su miškininkais virš laužo kepė dešreles, dalinosi įspūdžiais.

Po kelerių metų sodinimo vietoje jau linguos eglynas, ir jaunieji Dariaus ir Girėno 1 – osios kuopos šauliai galės pasidžiaugti savo darbo vaisiais.

Tekstą ruošė Irma ŽukauskaitėAkimirkos:Nuotraukų autorė Irma Žukauskaitė

back   Atgal

 

tarp

VĮ Anykščių miškų urėdija

Vilniaus g. 101, LT-29142 Anykščiai.
Tel./faks. (+370 381) 58 577, el. paštas info@amu.lt 
www.amu.lt

Juridinių asmenų registro kodas 154117499, PVM kodas LT541174917
a.s. LT 154010043100080148, AB DNB bankas

Darbo laikas: I - IV 8.00 - 17.00; V 8.00 - 15.45, Pietų pertrauka 12.00 - 12.45

tarp
Naujienų prenumerata
© VĮ Anykščių miškų urėdija | Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos web design