LietuviųAnglų

LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTERIJA       GENERALINĖ MIŠKŲ URĖDIJA

Svetainės medis  Klauskite Pagalba neįgaliems VĮ Anykščių miškų urėdija

 
 

 

 Pranešimas

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi, pranešame apie numatomą žemiau išvardintų valstybės įmonių miškų urėdijų reorganizavimą bei reorganizavimo sąlygų sudarymą.

Plačiau

 

 

 

 

Naujienos
tarp
Jaunieji miško bičiuliai dalyvavo respublikinėje stovykloje „Mūsų Žalioji vasara“ 2015.07.15

Šių metų birželio 28 d. – liepos 4 dienomis prie Baltijos jūros Klaipėdos rajone, Pajūrio regioninio parko Karklės etnografiniame kaime vyko respublikinė jaunųjų miško bičiulių stovykla „Mūsų Žalioji vasara“.

   

Stovykloje dalyvavo šimtas jaunųjų bičiuliukų iš visos Lietuvos, tarp jų ir Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos jaunųjų miško bičiulių būrelio „Girinukas“ nariai: V. Kubilius, J. Dobrovolskytė, S. Karaliūtė, S. Valonytė, R. Žalytė, A. Bareikis, R. Kusta, ir D. Jankauskas. Smagu, kad dauguma troškūniečių  vyko į stovyklą jau ne pirmą kartą. Jie aktyvūs respublikinių jaunųjų miško bičiulių konkursų dalyviai ir laureatai. Visi dalyviai buvo suskirstyti į septynis būrius pagal amžių. Būriams  vadovavo Aleksandro Stulginskio universiteto studentai.

Kiekvienas rytas  prasidėdavo mankšta. Vėliau būriai gaudavo kūrybines užduotis ir jas atlikdavo, ruošdavo šmaikščius prisistatymus ir dainuodavo dainas prie laužo, dalyvaudavo sportinėse ir orientacinėse varžybose. Keliavo Į Ventės ragą ir klausėsi įdomaus ornitologo V.  Jusio pasakojimo, aplankė Vidūno muziejų Kintuose ir Kintų girininkijos pažintinį rekreacinį taką. Kretingos miškų urėdijos medelyne susipažino su medelių auginių priežiūra, o į Kuršių nerijoje miškininkai papasakojo apie gaisrus Kuršių nerijoje, rodė paskutinę gaisravietę.

Kiekviena diena praleista stovykloje buvo pilna įspūdžių ir smagių potyrių.

 

Justė Dobrovolskytė,

JMB būrelio „Girinukas“ narė

back   Atgal

 

tarp

VĮ Anykščių miškų urėdija

Vilniaus g. 101, LT-29142 Anykščiai.
Tel./faks. (+370 381) 58 577, el. paštas info@amu.lt 
www.amu.lt

Juridinių asmenų registro kodas 154117499, PVM kodas LT541174917
a.s. LT 154010043100080148, AB DNB bankas

Darbo laikas: I - IV 8.00 - 17.00; V 8.00 - 15.45, Pietų pertrauka 12.00 - 12.45

tarp
Naujienų prenumerata
© VĮ Anykščių miškų urėdija | Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos web design