LietuviųAnglų

LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTERIJA       GENERALINĖ MIŠKŲ URĖDIJA

Svetainės medis  Klauskite Pagalba neįgaliems VĮ Anykščių miškų urėdija

 
 

 

 Pranešimas

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi, pranešame apie numatomą žemiau išvardintų valstybės įmonių miškų urėdijų reorganizavimą bei reorganizavimo sąlygų sudarymą.

Plačiau

 

 

 

 

Naujienos
tarp
Įspūdžiai iš JMBB stovyklos „Mūsų žalioji vasara“ 2017.07.03

Šiais metais sukako 42 metai, kai veikia Lietuvos miškininkų sąjungai priklausantis Jaunųjų miško bičiulių sambūris, vienijantis daug Lietuvos moksleivių, besidominčių gamta. Jaunuosius gamtininkus aktyviai burtis ir veikti skatina ne tik meilė gamtai, bet ir įvairūs bendri renginiai. Mokslo metų pabaigoje visi moksleiviai nekantriai laukia vasaros, nes prasideda atostogos.

Jaunieji miško bičiuliai jos laukia dar labiau, nes patys aktyviausieji turi galimybę dalyvauti gamtosauginėje stovykloje „Mūsų žalioji vasara“. Stovykla rengiama jau ne pirmus metus, tai viena iš pagrindinių LR Aplinkos ministerijos skelbiamo konkurso „Jaunųjų miško bičiulių veiklos organizavimas“ dalių.Šiais metais stovykla vyko egzotiškuose Giruliuose. Nuvykti į šią stovyklą suteikė galimybę Anykščių miškų urėdija. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos JMBB „Ąžuoliukas“ nariai vyko į šią stovyklą. Ši stovykla davė ne tik neįkainojamų įspūdžių, bet ir, kaip prisitaikyti prie sovietiškų ekstremalių sąlygų. Būrių vadovai, organizatoriai nėrėsi iš peties, kad mums būtų kuo geriau gyventi. Rūpinosi ne vien tik mūsų gyvenimo sąlygomis, bet ir moraline gerove. Mūsų būrio vadovai, Saulius ir Eglė, sukūrė gerą balansą tarp laisvo laiko ir veiklos. Žaidėme žaidimus, ne tuos vaikiškus, bet tuos kurie ugdo mūsų pasitikėjimą vieni kitais. "Pasivaikščiojimas debesimis" - parodė, tai, kad mes rūpime vieni kitiems (turėjo žmogus eiti per žmones nuo vieno taško iki kito); viena mergina net apsiverkė iš gailesčio, nes mums skaudėjo kai lipo. Parinkta veikla leido sustiprinti ryšį su nauju draugu, sužinoti, kuo daugiau apie jį. Norėčiau padėkoti Sauliui Baltrūnui ir Eglei Baltrūnaitei už nuostabų vadovavimą mūsų šauniajam būriui. Atrodo, kad čia turėtų būti pabaiga, bet taip nėra. Dar nepapasakojau apie bendrą veiklą. Kas labiausiai nustebino, tai Talentų vakaras. Vieni pasirodymai buvo prasti, kiti tiesiog labai įdomūs. Kaip visada, A. Bareikis neblogai pasirodė su savo vaikiška dainele. Bet noriu pabrėžti vieną ir vienintelį tokį vakaro pasirodymą, kuris prajuokino visus žiūrovus, tai Nerijaus madų šou. Vaikinukas demonstravo moteriškus drabužius. Jis buvo grynas komikas, net neturiu žodžių papasakoti, koks jis geras buvo. Pasirodymas man labai patiko, galbūt ir buvo geriausias iš viso, bet ar buvo - reikia dar pagalvoti. Stovykloje buvo išvyką į Gintaro muziejų, Botanikos sodą, paskaitos. Įdomiausia paskaita buvo apie viešą kalbėjimą. Lektorė taip įtaigiai pasakoja, sugeba įtraukti kiekvieną dalyvį į paskaitą ir mokė kaip ji tai daro. Vos nepamiršau, turėjome naktinį žygį, kuris buvo vienintelis man iki dabar. Žygis nebuvo toks įtraukiantis, bet vien dėl to, kad naktis ir vaikštinėjimas po mišką labai mane įtraukė bei įbaugino. Jaunųjų miško bičiulių sambūrio stovyklą suteikė neįkainojamų įspūdžių, gyvenimo pamokų. Leido pasitobulinti gamtamoksliniais žinias. Ačiū organizatoriams už nuostabią stovyklą.

JMBB „Ąžuoliukas“ narys Giedrius Mirklys

back   Atgal

 

tarp

VĮ Anykščių miškų urėdija

Vilniaus g. 101, LT-29142 Anykščiai.
Tel./faks. (+370 381) 58 577, el. paštas info@amu.lt 
www.amu.lt

Juridinių asmenų registro kodas 154117499, PVM kodas LT541174917
a.s. LT 154010043100080148, AB DNB bankas

Darbo laikas: I - IV 8.00 - 17.00; V 8.00 - 15.45, Pietų pertrauka 12.00 - 12.45

tarp
Naujienų prenumerata
© VĮ Anykščių miškų urėdija | Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos web design