LietuviųAnglų

LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTERIJA       GENERALINĖ MIŠKŲ URĖDIJA

Svetainės medis  Klauskite Pagalba neįgaliems VĮ Anykščių miškų urėdija

 
 

 

 Pranešimas

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi, pranešame apie numatomą žemiau išvardintų valstybės įmonių miškų urėdijų reorganizavimą bei reorganizavimo sąlygų sudarymą.

Plačiau

 

 

 

 

Naujienos
tarp
Filmukų konkurso dalyviams šventė Vilniuje 2015.03.30

 Tradicine tapusią akciją "Paukščiai grįžta namo 2015" kovo 27 d. vainikavo šventė Vilniuje, kurią organizavo Generalinė miškų urėdija. Į renginį buvo pakviesti jaunieji miško bičiuliukai, gerai pasirodę filmukų konkurse. JMBB "Atžalynas" (Viešintų pagrindinė mokykla - daugiafunkcinis centras, globoja Mikierių  girininkas) narių Gabijos ir Mėtos Macijauskaičių multiplikacinis filmukas "Laukiam paukštelių"  pateko tarp 10 - ies geriausiųjų iš visų 43 - ijų konkurse dalyvavusių. Į baigiamąjį akcijos renginį važiavo minėtos filmuko autorės  bei JMBB "Girinukas" (Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija, globoja Troškūnų girininkas) nariai, kurių sukurtas filmukas "Inkilai laukia gyventojų" pelnė I - ąją vietą Anykščių miškų urėdijoje. Miškinukus lydėjo jų vadovės - mokytojos bei Anykščių miškų urėdijos miškininkė. Apie akcijos baigiamąją šventę pasakoja dalyvė Gabija Macijauskaitė: ...

"Inkilų kėlimo šventė Vilniuje

Jauniesiems miško bičiuliams paskelbė filmukų konkursą ,,Paukščiai grįžta namo“. Sugalvojome sukurti linksmą animacinį plastilininį filmuką. Labai apsidžiaugėme, kai sužinojome, kad kūrinėlis pakliuvo į nugalėtojų sąrašą. Mus pakvietė keliauti į inkilų kėlimo šventę sostinėje.
Į Vilnių važiavome su jaunaisiais miško bičiuliais iš Troškūnų K. Inčiūros gimnazijos. Mus visus lydėjo Anykščių miškų urėdijos miškininkė Irma Žukauskaitė. Žvalgėmės pro autobuso langus į pavasarį ir kelionė neprailgo.
Štai ir Pučkorių piliakalnis. Gražus miškas. Visa žemė nusėta žibutėmis. Aplink aukštos kalvos, tokių savo krašte nemačiau...
Aikštėje susirinko daug miškininkų, jaunųjų miško bičiulių, kitų svečių. Visus pasveikino Lietuvos generalinės urėdijos miškininkai. Greit visi draugiškai kėlėme inkilus: į vieną medį, į kitą, į trečią... Visi inkilėliai skirtingi, iš visų Lietuvos kampelių atkeliavę. Labiausiai žavėjo menininkų sukurti inkilėliai, raštuoti, įdomių formų. Vienas inkilas buvo panašus į senelį rūkantį pypkę, kitas – tikra žuvis, trečias inkilas vaizdavo pelėdą... Mes greit suradome miškininką, kuris turėjo kartį inkilams kelti ir kartu iškėlėme savo inkiliuką mažiesiems miško sparnuočiams. Baigus darbą, Pavilnių regioninio parko darbuotoja papasakojo apie šią vietą labai įdomių dalykų. Miškininkai suprato, kad išalksime ir visus pavaišino labai skaniais kibinais ir karšta arbata. Jėgos grįžo ir dar spėjome palaipioti piliakalnio šlaitais. Užsukome į Pučkorių atodangą. Čia pamatėme be galo gražų vaizdą – žemai vingiavo upelė, ošė pušys... – čia norėjosi skristi. Galėjome grožėtis ilgai ilgai, bet reikėjo skubėti į generalinės miškų urėdijos konferencijų salę, kur laukė dar viena šventė ir apdovanojimai.
Salėje, dideliame ekrane parodė visus nugalėtojų filmukus. Visus pralinksmino smagiomis dainomis kapela iš Raseinių. Renginį vedė dainininkė Vaida Genytė, ji net padainavo keturias labai gražias dainas. Vaikus ir suaugusius pasveikino LR Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas ir GMU generalinis miškų urėdas Rimantas Prūsaitis. Prasidėjo apdovanojimai. Dovanas gavo nugalėtojai ir dalyviai. Mes su Mėta labai džiaugiamės planšetiniu kompiuteriu, linksmais atšvaitais, saldainiais. Dar kiek užtrukome prie gausaus vaišių stalo ir skubėjome namo. Grįžome pavargusios, bet labai laimingos."

Gabija Macijauskaitė
JMBB ,,Atžalynas“
Viešintų pagrindinė mokykla- daugiafunkcis centras

 

 

back   Atgal

 

tarp

VĮ Anykščių miškų urėdija

Vilniaus g. 101, LT-29142 Anykščiai.
Tel./faks. (+370 381) 58 577, el. paštas info@amu.lt 
www.amu.lt

Juridinių asmenų registro kodas 154117499, PVM kodas LT541174917
a.s. LT 154010043100080148, AB DNB bankas

Darbo laikas: I - IV 8.00 - 17.00; V 8.00 - 15.45, Pietų pertrauka 12.00 - 12.45

tarp
Naujienų prenumerata
© VĮ Anykščių miškų urėdija | Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos web design